Мій кошик

Вендінгові (торгові) автомати

Вендінг - це один з найбільш динамічних і перспективних видів роздрібної торгівлі і способів надання послуг. У перекладі з англійської мови "вендінг" (vending) означає продаж товарів і послуг через торговий автомат.

Торгівля через торговельні (вендінгові) автомати - так званий вендинг - останнім часом знаходить широке застосування. З кожним роком збільшуються масштаби цього напрямку в країні.

Торгівля через вендінгові автомати (термінали) має ряд переваг, зокрема, торгівля через торговельні автомати (термінали) дає можливість цілодобової торгівлі без участі людини. Найбільш поширеними на даний момент є торгові автомати з продажу чаю та кави, безалкогольних напоїв на розлив, а також снек-автомати (з продажу закусок).

У продажу товарів через торговельні автомати немає нічого нового. Досить згадати автомати з газованою водою радянських часів. Часи змінилися, і пристрій вендінгових машин стал іншим. Газована вода вийшла з моди, зате стали користуватися попитом такі гарячі напої, як чай і кава. Принцип роботи торгових автоматів залишився тим самим: для покупки товару, будь то пачка сигарет або стаканчик з кавою, досить опустити в монетоприемник торгового автомата монетку (жетон) або ввести в нього за допомогою приймача банкнот (банкнотоприймач, купюроприймача) купюру встановленой гідності.

Найбільш популярними вендинговими (торговими) автоматами є апарати з приготування різних видів кави та кавових напоїв. Залежно від конструкції, крім гранульованих інгредієнтів можуть завантажуватися ще і мелену каву або каву в зернах.

За свій термін служби, кавові автомати окупають себе 30-40 разів і приносять до 500% чистого прибутку на рік.

Варто відзначити, що сучасні вендінг-машини з приготування кави успішно конкурують з кав'ярнями та фаст-фудами. Якщо грамотно розрахувати і налаштувати подачу інгредієнтів, то вийде справжній вишуканий смак кави, що приверне безліч любителів гарячого напою насолоджуватися кавою, яка не зіпсована «людським фактором».

Вендінговий автомат з продажу кавових напоїв забезпечує повну автоматизацію приготування і продаж холодних і гарячих розчинних напоїв. Всі процеси налагоджені для забезпечення самостійної діагностики і управлінням процесу приготування і видачі товару, в тому числі і очищення води, фільтрації напруги, щоб предовратіть дестабілізації при приготуванні напоїв.
З основних особливостей слід ще відзначити автоматичне регулювання помелу кавових зерен, а так само пом'якшення жорсткої води. Тобто, забезпечується найбільш якісне приготування напоїв, при цьому, не існує загрози утворення накипу на стінках судин.

Апаратна настройка - це необхідні установки, завантаження програмного забезпечення здійснюються за допомогою програмування. Обмін даними можливий через сучасні протоколи, в тому числі і бездротовим методом. Присутність електронной плати віддаленого доступу дозволяє контролювати і моніторити роботу торгового автомата дистанційно.

Орієнтовні дані по місткості контейнерів для інгредієнтів вендінгового автомата з продажу кавових напоїв:
--- Кава зернова - 2,5 кг
--- Кава розчинна - 1,0 кг
--- Молоко порошок - 1,7 кг
--- Вершки - 3,2 кг
--- Шоколад - 3,6 кг
--- Лимонний чай - 3,3 кг
--- Цукор - 4,0 кг
--- Чай - 1,7 кг
--- Бульйон - 3,6 кг
--- Чашок - 400 шт
--- Ложок - 400 шт

Орієнтовні дані за основними характеристиками вендінгового автомата з продажу кавових напоїв:
--- Антівандальноє виконання
--- Антивандальная система прийому монет
--- Датчик чашок
--- Смягчитель води
--- Інтерфейс RS232
--- Можливість завантаження програмного забезпечення без комп'ютера
--- Проведення аудиту без застосування комп'ютера
--- Функція охолодження для холодних напоїв
--- Віддалений доступ (GPRS модем)

Орієнтовні габаритні розміри (В х Ш х Г) - 1630 x 650 x 770 мм
Орієнтовна вага - 128 кг

Ми пропонуємо розробку, впровадження та обкатку дослідного зразка з подальшим запуском виробництва.

Корпус вендінгового автомата має антивандальний захист. Можливе виготовлення як з одним так і з двома моніторами. При серійному виготовленні, колір корпусів може бути будь-яким згідно розкладці Ral.
Конструкція корпусу автомата може мати як підлогове, так і навісне виконання.
Можливе виготовлення різних корпусів аналогічного призначення за кресленнями замовника. При відсутності креслень, інженери нашої компанії можуть самостійно проводити розробку корпусів відповідно до побажань замовника.
Кваліфіковані й досвідчені інженера нашої компанії запропонують найбільш інноваційні рішення по розробці та подальшого впровадження дослідних зразків різних автоматів і платіжних систем до них.
Професійні консультації наших фахівців при розробці проектів допоможуть вдосконалити кінцевий продукт, будь то вендінговий автомат, платіжний термінал або ігровий автомат.