Мій кошик

Банкнотоприймач XBA

Банкнотопріёмнік (купюроприймач, валідатор) XBA - це пристрій прийому і визначення валідності банкнот з вбудованим Стекер (Кешбокс) від відомого розробника і виробника автоматичних платіжних пристроїв, компанії ICT. Банкнотопріёмнік (купюроприймач, валідатор) XBA оснащений сучасної інноваційної та запатентованою системою сканування банкнот на визначення їх валідності. Дана система передбачає перевірку валюти при 20-ти різних способах введення банкноти в пристрій, що покращує показник швидкості прийому банкноти (купюри).

Володіючи передовими технологіями розпізнавання фальшивих банкнот (купюр) і функцією автоматичного калібрування, відсоток прийому у банкнотоприймач XBA, досягає величини 98% або вище.

 технічна інформація

 габарітні розміри

 

Вдало спроектований корпус банкнотопріёмніка XBA має дуже високий ступінь стійкості до яскравого освітлення, яке може негативно впливати на процедуру прийому валюти.

Банкнотоприймач XBA має передову оптико-механічну систему для протидії фішингу (антифішинг, антіфішинговий механізм).

Вбудований USB-порт дозволяє оперативно оновлювати прошивку через USB флеш-диск. Можливість встановлювати прошивку системами MDB-FTL і IrDA підвищують привабливість банкнотоприймач (купюроприймача, валідатора) XBA у операторів, які обрали його для своїх автоматів.

Все перераховане вище економить час і трудові витрати оператора на оновлення вбудованого програмного забезпечення цього банкнотоприймач.

Надійна і міцна конструкція банкнотоприймач XBA забезпечує високу надійність і невибагливість у використанні, що показує високі результати в області напрацювання на відмову, досягаючи величини 750000 циклів прийому. Структура компановки вузлів банкнотоприймач XBA дозволяє мати високі показники застосування банкнотоприймач в будь-яку погоду. Пристрій працює нормально як при впливі жаркого сонця, так і при впливі вологою і холодною середовища. Діапазон робочих температур від -20 ° С до 65 ° С або -4ºF до 149ºF.

Банкнотоприймач XBA застосуємо для роботи і в приміщенні і на вулиці.

Банкнотоприймач XBA оснащений передовою функцією енергозбереження, виконаної відповідно до сучасних енерго-ефективними технологіями. У режимі очікування банкнотоприймач споживає мінімальну кількість енергії, перебуваючи в «сплячому» стстояніі і «прокидається» коли клієнтом вставляється банкнота для прийому. Все це значно знижує витрати на електроенергію для власника автомата і знижує вплив на навколишнє середовище.

Маючи різні прошивки, різні інтерфейси підключення і таким чином володіючи універсальністю, банкнотоприймач XBA чудово працює в парі з монетоприймачем CC6100, який доповнює систему торгового автомата функцією видачі здачі.

Банкнотоприймач (купюроприймач, валідатор) XBA має значні відмінності від інших банкнотоприймач. Одне з яких - це наявність механізму центрування банкноти. Така функція присутня на моделях таких виробників як Cashcode (MSM, MVU), JCM (UBA). Механізм протягання банкноти (купюри) у банкнотоприймач XBA має два незалежних приводу лівого і правого ременів і ще один привід окремо на Стекер. Таким чином в системі працюють три мотора. Функція вирівнювання банкноти реалізована за рахунок використання незалежних приводів.

Для підключення банкнотопріёмніка XBA по протоколу MDB потрібно кабель WEL-RM006, WEL-RV705 або WEL-RS7P02.

Для підключення банкнотопріёмніка ХВА по протоколу ICT-004 або ICT-104 потрібно кабель WEL-RXBA18.

 

Основні характеристики:

 • Ширококутова лицьова панель універсальної конструкції, для багатостороннього прийому банкнот, в тому числі і для прийому банкнот під кутом
 • Висока стійкість оптичних сенсорних датчиків до сильного висвітлення
 • Удосконалена оптико-механічна система протидії фішингу (антифішинг, антіфішинговий механізм)
 • Зручне оновлення прошивки через USB флеш-диск
 • Можливість оновлення прошивки через MDB-FTL і IrDA
 • Автоматичне калібрування сенсорів і протяжного механізму
 • Універсальний оптичний сенсор працює в режимі мультіцветние спектра
 • Напрацювання на відмову - 750000 циклів
 • Підвищена стійкість до суворих погодних умов, при роботі поза приміщеннями
 • Ефективний режим енергозбереження

 

Технічні характеристики:

 • Підтримувані протоколи - RS232 / GPT / ICT104U / ICT104V / CCTALK / Pulse / MDB / Parallel / ict / JPSTD
 • Швидкість прийому купюр - 25 банкнот в хв
 • Ємність Стекер (Кешбокс) - 400, 200 банкнот
 • Споживана потужність - 12 Вт
 • Вага - 2 кг
 • Напруга роботи - 12/24 V ВС
 • Ширина прийнятих банкнот - 62-78 мм
 • Час обробки банкноти - 2,5 сек