Мій кошик

Universal Hopper

Universal Hopper

ціну уточнюйте

Universal хоппер.Universal Hopper (хопер) - це пристрій видачі та зберігання монет з великим об'ємом сховища і який працює з монетами одного віда.

Universal Hopper - це точність видачі і велика пропускна здатність, що необхідно при операціях видачі здачі. Більше одного з чвертю мільйона одиниць вироби вже працюють в сфері ігрових і торгових автоматів та парковок.

Устойчівость хопера до зовнішніх впливів, висока надійність і низькі експлуатаційні витрати роблять цей продукт довговічним в кожній із сфер застосування.

Новий Universal Hopper Lite зберіг надійність Universal Hopper, але має спрощену систему функціонірованія. Відповідно до його назви, вбудований Universal Hopper працює з 95% видів монет, включаючи Євро і навіть монети з отворами, при цьому не вимагаючи додаткових налаштувань.

Хоппер може приймати монети діаметром від 16 мм до 31 мм і товщиною від 1 мм до 3.5 мм. Universal Hopper - це пристрій з великою місткістю бункера - 1900 монет номіналом 50 копійок (Україна). Безперебійність роботи хопера досягається шляхом постійного перемішування монет для поліпшення потоку видачі та запобіганню збоїв (що зазвичай виникають при використанні зігнутих або пошкоджених монет). У разі застрявання монети, відбувається автоматичний реверс стрічки. Оптичні датчики, розташовані на виході, забезпечують контроль точного числа виданих монет.

Universal Hopper підтримує стандартний послідовний інтерфейс з протоколом ccTalk, або стандартний паралельний інтерфейс для комунікаційного протоколу. Протокол ccTalk для послідовного інтерфейсу, є найбільш безпечною опцією, доступною серед апаратів цього класу, що обумовлює підвищений рівень безпеки, вдосконалену діагностику і точність роботи, а також більш детальну звітність про помилки і статус роботи.

Основні характеристики:
- Послідовний інтерфейс ccTalk або стандартний паралельний інтерфейс
- Велика місткість
- Безпечна система видачі зі швидкістю 3 монети в секунду
- Функція реверсу
- Наявність датчиків заповнення і переповнення хопера
- Стійкість до негативних зовнішніх впливів і забруднення
- Можливість віддаленої діагностики та протоколювання помилок роботи
- Швидкознімни панелі
- Можливість вибору стрічкових конвеєрів під різні розміри монет

Технічні характеристики хопера:
- Розміри: (В, Ш, Г) 288 х 129 х 242
- Вага: 2,3 кг
- Розмір прийнятих монет (жетонів): діаметр 16-31 мм, товщина 1.00-3.50 мм
- Ємність 1900 шт - 50 коп (Україна)
- Швидкість видачі монет (жетонів): 3 шт. в секунду
- Температурний діапазон експлуатації: 0 ... + 60
- Напруга живлення: 24.0 В
- Номінальний струм: 0.3 Ам