Мій кошик

Замки електромеханічні

Електромеханічний замок - це замок, який об'єднав в собі дві системи: електронну частину і механічну.

Зовні цей пристрій є звичайний замок циліндричного типу. На відміну від звичайного механічного замку, в електромеханічному замку при повороті ключа відбувається замикання контактів. До них підводяться дроти, які під'єднуються до замків.

Електромеханічні замки можуть мати у внутрішній конструкції поворотну пружину. Ваші ігрові автомати повинні надійно закриватися.

Компанія GM-Management пропонує тільки надійні рішення для автоматів. Серед них - електромеханічні замки різних типів. Електромеханічні замки для ігрових автоматів поєднують в собі дві частини - електричну і механічну. До речі, вони можуть застосовуватися не тільки для замикання ігрових автоматів, а й в різноманітному металевому і дерев'яному обладнанні, шафах, наприклад, або в ящиках.

Електромеханічні замки застосовуються в сейфах, вендинговіх (торговіх) автоматах, лічильниках оплати на стоянках, музичних автоматах, касах, телефонніх автоматах, кіосках. Циліндричні личінки електромеханічніх замків для ігрових автоматів виготовляються для разноманітних ключів, С-образного або круглого, з поворотним механізмом ключа, і без такого. Принцип дії внутрішнього устрою електромеханічного замка такий, що при повороті ключа, замість повороту хвостової частини, замикаються електричні контакти. Так вони «відкривають» замок.

У компанії GM-Management ви завжди можете придбати за вигідними цінами різні замки для ігрових автоматів, в тому числі і електромеханічні. Коли вирішите звернутися до нас, не забудьте про те, що ми пропонуємо широкий асортимент всіх комплектуючих до гральних автоматів. Наші електромеханічні замки надійно працують в вашіх ігровіх автоматах.

Електромеханічні замки дозволяють також організувати подачу імпульсу для головного пристрою при доступі до приміщень або в разі потреби установки кредитів в автоматі. У деяких випадках при подачі імпульсу від електромеханічних замків не потрібне проведення провідної системи. Імпульс від електромеханічного замка може прийняти радиопередающее пристрій.

Електромеханічні замки - це сучасне і ефективне рішення для організації системи контролю доступу за допомогою подачі імпульсу. Електромеханічний замок дозволяє домогтися високого ступеня точності передачі імпульсів при установці кредитів в ігровому автоматі або платіжному терміналі. Замки легко встановлюються в двері і мають низьку ціну і неперевершену якість і надійність!

Електромеханічні замки мають ряд переваг. Найголовніша перевага - це простота установки і використання такого електромеханічного замка. При використанні таких замків не потрібно електронне програмування замку. Електромеханічні замки легко вбудовуються у вже існуючі двері без будь-яких додаткових доробок або змін в конструкції. Електромеханічні замки мають компоновку внутрішніх частин з підвищеним захистом від злому. Є можливість застосування електромеханічних замків з використанням єдиного індивідуального майстер-ключа (однаковий ключ, один ключ на кілька замків), що підвищує ефективність використання таких замків.