Мій кошик

Пломба універсальна пластикова охоронна - довжина 44 см

Пломба затягування універсальна охоронна пластмасова (пластикова) виготовлена ​​з поліпропілену.

Цанговий механізм замка виконаний з нержавіючої сталі.

Характеристики матеріалу, з якого виготовлена ​​охоронна пломба , дозволяють використовувати і експлуатувати пломбу в широкому температурному діапазоні. Пломба витримує холод до -60 градусів і спеку до +80 градусів.
Пломба з затяжним хвостом виготовлена ​​таким чином, що спроба розтину або повторної установки пломби неможлива без видимих ​​пошкоджень. Кожна пломба маркована індивідуальним номером, який нанесений лазером.
Робочим механізмом пломби є цанговий замок встановлений в корпусі (прапорець) охоронної пломби. Механізм цангового замку пломби затяжки влаштований з двох пар пелюсток. Пелюстки розташовані попарно настречу один одному.
Пломба універсальна охоронна пластмасова (пластикова) для затягування встановлюється на об'єкт шляхом протягування хвостовій частині пломби крізь отвори і порожнини об'єкта і подальшої фіксації в замковій частині цангового механізму в основній частині пломби.
Хвостову частину пломби потрібно затягувати повністю. Пломбу затяжку ставлять вручну, а знімають за допомогою кусачок або ножиць, шляхом перекушування хвостовій частині пломби.

Пломба виготовлена ​​відповідно до ТУ У 25.2-32700884-001: 2006 і ДСТУ 4551: 2006, що підтверджується сертифікатом банківського обладнання № 002389 AC, і сертифікатом відповідності №UA11700039349-14.

Упаковка 100 шт.

Технічні характеристики:
- Загальна довжина - 44 см
- Загальна довжина хвоста - 40 см
- Робоча довжина - 36 см
- Замикаючий механізм: четирёхлепестковая металева цанга
- Матеріал: поліпропілен
- Робоча довжина хвоста: 360 (мм)
- Діаметр хвоста: 2,4 (мм)
- Температурний діапазон застосування: від -60°С до +80°С
- Тип нанесення номера і логотипу: лазерне
- Нумерація: номер на корпусі дублюється на вставці