Мій кошик

Платіжні термінали

Платіжний термінал - це стаціонарний пристрій, який призначений для прийому платежів за різні послуги (банківські, комунальні, інтернет і т.д. і т.п.). Платіжний термінал є апаратно-програмним комплексом, що забезпечує прийом платежів від фізичних осіб в режимі самообслуговування. Для платіжного термінала характерна висока ступінь автономності його роботи. Контроль за роботою можна робити через Інтернет.

Платіжні термінали ділять на два основних типи:
--- Платіжні термінали для приміщень (бувають підлогові, настінні, Вбудовані, Настільні).
--- Вуличні Платіжні термінали (бувають настінні, вбудовувані и встановлюються як окремо стояти стійки).

Принцип роботи платіжного терміналу.

За допомогою екранного меню платіжного терміналу користувач може вибрати послугу, яку він хотів би сплатити, вказує необхідні реквізити (номер телефону, номер особового рахунку та інше).
Дотримуючись інструкцій, виведеним на екрані, вводить необхідну суму в купюроприймач (банкнотоприймач) і натискає кнопку «сплатити».
Платіжний термінал самостійно розпізнає справжність готівки і їх номінал.
За допомогою GPRS-модему або іншого засобу зв'язку платіжний термінал пересилає ввёденние дані про платіж сервера платіжної системи, що забезпечує обробку платежу. Обробивши дані, сервер платіжної системи передає їх на шлюз сервера організації, на адресу якої призначається платіж. Після цього сума, введена в платіжний термінал, надходить на рахунок користувача і платіжний термінал роздруковує і видає користувачеві чек.
Ця послідовність може відрізнятися. Платіжний термінал може тільки перевіряти правильність формату введених реквізитів і не перевіряти успішність проведення платежу. В цьому випадку при невірно зазначених реквізитах платіж може бути прийнятий платіжним терміналом, але не надійти на рахунок в організації-одержувача до звернення до служби технічної підтримки компанії, яка обслуговує платіжний термінал.

Надання користувачам можливості користуватися платіжним терміналом є послугою, за яку компанія-власник платіжного терміналу зазвичай стягує з користувачів плату. Плата може призначатися як відсоток від проведеної суми, часто з обмеженням мінімальної або максимальної суми, або може бути скасовано з користувача в явному вигляді, а замість цього стягуватися з організації-одержувача платежу.

Корпус платіжного терміналу зазвичай виготовляється зі сталі товщиною 1,5 мм і більше, що дозволяє йому витримувати различні механічні навантаження.
Усередині встановлюється окремий металевий ящик з замком для банкнотоприймач (купюроприймача).
Корпус закривається на вандалостійкий замок.

Якщо планується використовувати платіжний термінал і як рекламний майданчик, то корпус комплектується додатковим боксом для монтажу другого (рекламного) монітора. Для забезпечення додаткової безпеки зазвичай передбачається можливість кріплення корпусу до підлоги. Існують також корпусу в яких відсік монітора (мониторная збірка) ізольований від банкнотоприймач (купюроприймача) і комп'ютера з метою утруднити проникнення зловмисників до банкнотоприймач (купюроприймач).

Платіжні термінали зазвичай встановлюють в людних місцях, де присутня охорона або спостереження.
Платіжні термінали можуть мати різні вимоги до місця установки. Найчастіше потрібен захист від зовнішнього (погодного) впливу, тому термінали встановлюють всередині приміщень або пішохідних тунелів (в тому числі підземних переходів). Деякі моделі допускають установку під навісом.

Ми пропонуємо розробку, впровадження та обкатку дослідного зразка з подальшим запуском виробництва.

Корпус платіжного терміналу має антивандальний захист. Можливе виготовлення як з одним так і з двома моніторами. При серійному виготовленні, колір корпусів може бути будь-яким згідно розкладці RAL.
Конструкція корпусу платіжного терміналу може мати як підлогове, так і навісне виконання.
Можливе виготовлення різних корпусів аналогічного призначення за кресленнями замовника. При відсутності креслень, інженери нашої компанії можуть самостійно проводити розробку корпусів відповідно до побажань замовника.

Кваліфіковані й досвідчені інженера нашої компанії запропонують найбільш інноваційні рішення по розробці та подальшого впровадження дослідних зразків різних автоматів і платіжних систем.
Професійні консультації наших фахівців при розробці проектів допоможуть вдосконалити кінцевий продукт, будь то вендінговий автомат, платіжний термінал або ігровий автомат.