Мій кошик

Хоппер

Хоппер (hopper) - це пристрій для зберігання і видачі монет (жетонів).

Хоппер використовується у всіх видах торговельних, ігрових автоматів, а також автономних пристроях послуг.

Призначення хоппера - приймати, зберігати та видавати монети (жетони).

Пристрій під назвою хопер (hopper) являє собою високонадійний прилад, що працює з високою швидкістю, прилад для зберігання і виплати монет одного або декількох номіналів.

Хопери розрізняються габаритними розмірами і універсальністю видачі монет (жетонів). Також відмінність хоперів одін від другого, полягає у місткості бункера і швидкості видачі монет (жетонів).

Сфера застосування хопера - парковка, обмінний або торговий автомат, гральний автомат, квитковий автомат, автомат для оплати банківських та поштових послуг. Особливо невгамовні винахідники вже забезпечили хопером автомат по видачі бахіл в лікарнях.

Найбільш універсальні хопери є мультивалютними, мають підвищену ємністю бункера і високу швидкість видачі монет або жетонів.
Сучасний інтерфейс хопера дозволяє моніторити його стан, діагностувати хопер, і управляти видачею монет і жетонів. Така можливість забезпечує безпеку хопера від дій шахраїв.
Спеціальний лічильник імпульсів, вбудований в хопер, дозволяє вести облік виданих монет.
Додаткову безпеку хопперу забезпечує автоматичне відключення живлення прилада в режимі очікування. В такому разі шахраі не зможуть підключіти зовнішнє джерело живлення для того, щоб несанкціоновано «злити» хопер.

Хоппер - один з найважливіших компонентів автомата.

Отже, будь-які хопера та інши комплектуючі для ігрових автоматів ви завжди можете придбати в компанії GMM.