Мій кошик

Плати з ігровими програмами

Друкована плата з ігровою програмою (game board) - це пластина, виконана з діелектрика, на якій створен електропровідний ланцюг (електронна схема) з мікроконтролером (мікропроцесором), мікросхемою пам'яті і різними електронними компонентами, які дозволяють запрограмувати її ігровою програмою, для подальшого використання в ігровому автоматі (відеослот).
 
Сучасний рівень розвитку електроніки дає можливість виробляти практично необмежену кількість нових різновидів ігрових плат з ігровими програмами.

Як правило в ігрових програмах запрограмовані п'ять віртуальних паралельних дисків, на обід яких нанесені різні зображення. Це віртуальні барабани, що обертаються на екрані відеомонітора. Такі програми мають від 1 до 40 і більше (рідко - до 100) виграшних ліній, виплата відбувається по комбінаціям на всіх лініях. Певні комбінації цифр приносять гравцеві виграш.

Ігрові програми відрізняються одна від другой умовами гри - можливістю додатково збільшити виграну суму, системи бонусів, джекпоти.

Широко поширені гри: LuckyDrink (Belatra), CrazyMonkey (Igrosoft), Gaminator (Novomatic) і багато інших.

З різних ігрових автоматів (відеослот) широку популярність здобули автомати фірм Atronic, Bally, IGT, WMS, Novomatic ...