Мій кошик

Монетоприймач Coinco Guardian

Монетоприймач Coinco Guardian-6000 (з функцією видачі здачі).

Головне достоїнство монетоприймачів Guardian - наявність цифрового дисплея. Дисплей в поєднанні з клавіатурою має три основні функції: це діагностика, налаштування і отримання статистики. Дисплей дозволяє легко діагностувати несправності, налаштовувати, отримувати статистику за наявними в тубах монетам і візуалізувати процес поповнення монетоприймача здачею.

Діагностика.
Монетоприймач має інтелектуальну систему діагностики будь-якої несправності. Процес діагностики діагностує систему монетоприймача з точністю до вузла або елемента.

Налаштування.
Якщо необхідно змінити рівень наповнення боксів (туб) або сортування монет по тубам, монетоприймач Coinco Guardian (монетопріемнік) легко переналаштовується за допомогою дисплея і вбудованої клавіатури.

Отримання статистики.
Статистику (відноситься до монетоприймача з протоколом MDB) по роботі і грошового обороту монетоприймача можна зняти з дисплея пристрою прийому монет.

У монетоприймачі Coinco Guardian здійснена можливість завантаження монет безпосередньо в туби, що прискорює майже вдвічі тяжку процедуру завантаження монетоприймача здачею.

Монетоприймачі Coinco Guardian  мають простий і надійний механізм видачі здачі. Можливість блокування монети в цьому вузлі зведена до нуля. Використання високошвидкісних електродвигунів значно зменшує час, необхідний для видачі здачі. Самі туби мають збільшений діаметр вгорі, що виключає потрапляння монет повз боксів (туб).

Проста конструкція механізму видачі здачі монетоприймача Coinco Guardian має високу ступінь надійності. Це досягнуто завдяки мінімальній кількості використовуваних деталей у вузлах видачі монет.

Реверсивний режим вбудованих електромоторів значно зменшує час, необхідний для видачі здачі.

Прозора захисна стулка і прозорі туби значно спрощують перегляд рівня наповнення монетами. Монетоприймач Coinco Guardian зчитує параметри монет використовуючи оптичні та індуктивні датчики, таким чином, аналізується не тільки інформація про розмір і товщину монети але і перевіряється сам матеріал з якого зроблена монета, а так само його однорідність, це практично виключає можливість прийому фальшивої монети.

Діагностика і настройка монетоприймача Coinco Guardian може здійснюватися за допомогою дисплея і клавіатури або додаткового пристрою для настройки з використанням ПК.

Існує також портативний пристрій для оновлення програмного забезпечення, при його використанні немає необхідності підключення монетоприймача до персонального комп'ютера.

 

Технічні характеристики:

  • Габаритні розміри (В х Ш х Г): 375 мм х 136 мм х 77 мм
  • Маса: 2,267 кг
  • Напруга живлення: 24 В
  • Температура зберігання: від -30 до 72 ° С
  • Температура роботи: від -18 до 65 ° С
  • Кількість боксів (туб) монет (жетонів) для здачі: 6 шт
  • Можливість програмування додаткових монет (жетонів): є
  • Підтримувані протоколи роботи: MDB, Executive