Мій кошик

Банкнотоприймач BR2300

Купюроприемник (банкнотопріймач, купюропріймач, ресайклер, білацептор) BR2300 з ресайклером (блок видачі на 30 купюр) виробництва компанії ICT, побудований на модульній основі і по суті є двома пристроями: купюроприймач (банкнотопріймач, купюропріймач, білацептор) і пристрій видачі банкнот (ресайклер, рециклінговий механізм).

Банкнотоприймач з ресайклером BR2300 оснащений блоком видачі з вбудованим барабаном ємністю на 30 банкнот. Перед початком роботи, оператор повинен запрограмувати інформацію про те, які банкноти і якого номіналу потрібно збирати в модуль видачі (ресайклер), щоб здійснювати подальшу процедуру видачі здачі.

Банкноти інших номіналів відправляються безпосередньо в касету (кешбокс, стекер).

Купюроприемник (банкнотопріймач, купюропріймач, ресайклер, білацептор) BR2300 має кілька варіантів моделей кешбокса (касета, стекер).
Ці варіанти відрізняються по місткості:
касета на 300 банкнот
касета на 600 банкнот
касета на 1000 банкнот
У базовому варіанті банкнотоприймач BR2300 комплектується кешбоксом на 300 купюр (банкнот).

 технічна інформація

 габаритні розміри

Управління, настройка, програмування і зняття аналітики проводиться через вбудований в банкнотопріёмнік-ресайклер порт micro-USB. Це дозволяє оперативно і швидко вирішувати завдання по налаштуванню і калібруванню пристрою в різних умовах застосування в автоматах і терміналах. Наявність у виробника багатофункціонального програматора, яким можна оперативно управляти і змінювати програмну передустановку номіналів банкнот (купюр) що направляються в блок видачі здачі, істотно спрощує роботу з банкнотоприймач BR2300.

Купюроприемник (банкнотопріймач, купюропріймач, ресайклер, білацептор) BR2300 має не взаємозамінні касети (Кешбокс). Ящик стекер встановлюється в спеціальні металеві санчата, якими комплектується банкнотоприймач безпосередньо при виробництві на заводі. Тому при замовленні даної моделі банкнотніка, потрібно попередньо заздалегідь обговорювати ємність стекера (касети).

Купюроприемник (банкнотопріймач, купюропріймач, ресайклер, білацептор) BR2300 має високі показники по швидкості прийому купюр і видачі здачі.
Швидкість прийому банкноти складає 5 секунд для однієї купюри. Швидкість видачі банкноти в режимі здачі - до 4 секунд.

Банкнотоприймач (купюропріймач, ресайклер, білацептор) BR2300 оснащений механізмом з функцією, яка перешкоджає анти-фішингу. Таким чином виключається ймовірність такого типу шахрайства з пристроєм, коли вже прийняту купюру намагаються витягти назад.

Банкнотоприймач (купюропріймач, ресайклер, білацептор) BR2300 працює по протоколах ccTalk, MDB і RS232. Наявність в контролері банкнотоприймач перерахованих вище протоколів, дозволяє використовувати ресайклер як в «класичному» вендинге, так і в розважальній сфері та терміналах самообслуговування.

Пристрій банкнотоприймач BR2300 виконано у такому форм-факторі, який дозволяє бути стійким до зовнішніх світлових перешкод і різних небажаних погодних умов. Тому банкнотоприймач (купюропріймач, ресайклер, білацептор) BR2300 можна встановлювати в автомати і термінали, які в свою чергу можуть перебувати в торгових залах, відділеннях банків, офісах, метро, ​​і інших місцях.

Банкнотоприймач (купюропріймач, ресайклер, білацептор) BR2300 розрахований на роботу в мороз і спеку. Пристрій витримує тривалий вплив прямих сонячних променів.

Банкнотоприймач BR2300 працює тихо і безшумно, при заповненні загоряється відповідний індикатор і робота на час припиняється, поки в кешбоксе не буде вільного місця.
Рівень розпізнавання купюр банкнотоприймач BR2300 становить 96% і більше (включаючи повторну спробу). При експлуатації банкнотоприймач BR2300 потрібно враховувати, що мокрі, брудні, сильно пом'яті і порвані банкноти, а також купюри загнуті з кутів або з боків і купюри незадовільної якості можуть бути не прийняті.

 

Основні особливості і технічні параметри:

 • ширина прийому купюр: 62 ~ 77 мм
 • захист від впливу магнітним полем
 • швидкість прийому: 4 сек. укладка в модуль ресайклера, 5 сек. укладка в касету
 • інтерфейс (прошивки): M.D.B., CCtalk, RS-232
 • рівень розпізнавання купюр більше 96%
 • місткість касети (Кешбокс): 300 банкнот (стандартна комплектація), 600 банкнот і 1000 банкнот (при замовленні)
 • місткість блоку ресайклера: 30 банкнот (одного номіналу)
 • робоча напруга: 12В DC, 34В DC, 24В DC
 • наявність автокалибровки пристрої (автоматичне калібрування датчиків)
 • оптичні датчики розпізнавання купюри
 • чотиристоронній прийом купюр
 • стійкий до несприятливих погодних умов (стійкість до суворих погодних умов)
 • оновлення прошивки пристрою і зміна його налаштувань через порт USB
 • MDB-FTL (підключення пристрою як MDB-периферії)
 • умови зберігання та експлуатації: температура в робочому режимі: від 0C до + 60C, температура зберігання: від -30 C до + 70C, показники вологості: 30% - 95% (при відсутності конденсату)
 • вага: 3,65 кг