Мій кошик

Пломба наклейка універсальна охоронна і універсальний охоронний пломбувальний скотч

 

Пломба наклейка і пломбувальний скотч застосовуються як контрольні індикатори розтину.

Такими індикаторними пломбами можна зробити опечатування дверей і вікна приміщення, корпуси комп'ютера і оргтехніки, сейфа, корпусу банкомату, корпусу ігрового автомата і лотомата, корпусів різних приладів, побутової техніки і апаратури.

Контрольні наклейки є самоклеючими.
У момент видалення пломби наклейки, яка встановлена на поверхню об'єкта, в залежності від типу, пломби або залишають слід, або не залишають сліду, який сигналізує про проникновення.

Пломба наклейка і пломбувальний скотч застосовуються як контрольні індикатори проникновення. Такими індикаторними пломбами можна зробити опечатування дверей і вікна приміщення, корпуси комп'ютера і оргтехніки, сейфа, корпусу банкомату, корпусу ігрового автомата і лотомата, корпусів різних приладів, побутової техніки і апаратури. Пломба наклейка і пломбувальний скотч виготовлені з поліестеру.

Маркування пломби наклейки виконують способом термопечаті. Термопечать неможливо видалити ні простим механічним впливом, ні за допомогою спиртового розчинника.

Індикаторна сигналізація пломб наклейок обумовлена ​​багатошаровістю структури пломби. Відбувається поділ шарів матеріалу з якого виконана пломба наклейка або скотч.
Один шар залишається на поверхні у вигляді напису "OPEN / розтин", інший шар залишається на самій пломбі наклейці і проявляється відсутністю фарби на матеріалі з якого виготовлена ​​пломба наклейка або скотч.
При спробі відновлення пломби, шляхом повторного наклеювання, два шари пломби наклейки поєднати без видимих ​​пошкоджень неможливо.

На пломбу наклейку наноситься порядковий номер і попереджувальний напис.