Ваша корзина пуста

Дизайнерські гральні карти.

Світ гральних карт - справжня художня галерея. Тут можна знайти і історичні портрети, і карикатури, і комікси, і наївні дитячі акварелі. Представляємо добірку оригінальних карткових колод, задивившись на які можна програти до трусів.
                                                                     

                                                         Карти-невидимки від Пітера Ваудта

Пітер Ваудт, власник нью-йоркського дизайн-бюро 212-BIG-BOLT, створив Invisible Playing Cards (невидимі карти) щоб, показати колегам, наскільки пластик може бути невидимий. Втім, невидимий він не повністю.

 


В центрі і в куточках прозорих карт надруковані кольорові кружечки - на них з лицьового боку є всі важливі символи, а з сорочкової вони схожі на мішені. Колода випущена в двох версіях: синьо-блакитної та помаранчево-сірої.

 
                                                      Містичні карти Sentinels

Ідея цієї колоди народилася, можна сказати в повітрі. Виконавчий директор Theory 11 Джонатан Бейм повертався з конференції Magic Con в літаку і на своєму телефоні зробив швидкий начерк майбутніх Sentinels («Вартові»).

 

Малюнок схвалили всі члени команди, і вже через добу концепт був направлений в студію Hatch на доопрацювання, яка займається дизайном таких відомих марок як Coca-Cola, Pepsi, Starbucks і багатьох інших.

 

 

Довгі місяці відняла робота по дослідженню історії магії, таємних спільнот і міфології. Результат виявився вище всяких похвал.

Через кілька місяців вже була представлена загадкова колода Sentinels з величезною кількістю дрібних деталей дизайну. Головний символ колоди - Всевидяче Око, яке зображено на всіх сорочках карт.

 

                                                      Загробна колода від Тіма Бертона

В 1997 році вийшла в світ книга-віршів американського мультиплікатора і режисера Тіма Бертона. Збірник називався «Похмура смерть Хлопчика-Устриці» і крім віршів включав ілюстрації, виконані автором.

 


Трохи пізніше Тім розробив колоду карт з героями своїх віршів. Придбати цю незвичайну карткову колоду в інтернеті можна всього за $ 5.

 

                                                           Карти «Мертві душі»

В 2006 році до 190-річчя знаменитого художника-графіка Петра Боклевського, який ілюстрував свого часу гоголівські «Мертві душі» (1881), була випущена однойменна колода карт.

 

В гральній колоді «Мертві душі», використані малюнки художника: четвірка королів - Манілов, Собакевич, Плюшкін і любитель «метнути банчік» Ноздрьов, чирвовий валет - Чичиков, а чирвова дама - Коробочка.

 


 

Вічно похмурий вчитель Чичикова і мисливець гарненько пообідати Петро Петрович Півень стали джокерами, а карткову сорочку прикрасив портрет Гоголя.

Окремий бонус - додаткова декоративна карта з автопортретом Боклевського.

                                                  Колода «Корчма «Тарас Бульба»

Ще одна гоголівська колода - «Корчма «Тарас Бульба». Ці карти були створені київським художником-ілюстратором Владиславом Єрко. Створенню колоди передувало прикре непорозуміння.

 

Художник дізнався, що московська мережа ресторанів «Тарас Бульба» незаконно використовує в якості логотипу його ілюстрацію - портрет Тараса Бульби.

 

Коли Владислав зустрівся з власником ресторанів, питання було залагоджено, а художник навіть зробив для корчми спеціальну колоду карт.

У тузах колоди - гетьман, писар, лірник, в валетах - запорізькі козаки, з оселедцями, киреями, булавами, стрілами і люльками. А в дамах - чорнобриві і ясноокі дівчини та жінка в розшитому візерунковому одязі, з намистом.


                                                         Колода як карта міста

Японська компанія Muji випустила колоди карт з міськими картами Парижа, Лондона, Токіо та Нью-Йорка. Кожна карта такої колоди - один з 52 ділянок міста. У лондонській колоді, наприклад, на трефову трійку припав Музей Вікторії і Альберта, на чирвову десятку - Собор святого Павла, на вісімку тієї ж масті - Ковент-Гарден.

 

П'ята колода, випущена Muji - справжній багатомовний розмовник: на кожній карті японською, англійською, іспанською та французькою надруковані слова першої необхідності: «так», «дякую», «допоможіть», «не розумію», «як ся маєте».

 

                                                      «Зелений Шершень»

В 1966 році була випущена гральна колода, присвячена популярному супергероєві Зеленому Шершні (Green Hornet).

 

На кожній з 54 карт зображена сцена з ТБ-шоу «Green Hornet».


                                                                  Карти-тости

В японському магазині Trend Shop можна придбати на рідкість апетитну гральну колоду «Тости» (Toast Playing Cards).

 

Замість звичних фігур «валетів» і «королів» на Toast Playing Cards зображені різноманітні начинки для бутербродів. Формою карти теж нагадують тонкі хлібні ломтики. casino_ru

Яндекс.Метрика