Ваша корзина пуста

Новий купюроприймач для вендингу

 

 Вендінг розвивається одночасно і пліч-о-пліч з рядом суміжних напрямів, і одне з них - ігрові автомати. Як відомо з історії, вендинг і індустрія ігрових автоматів були переплетені і взаємопов'язані і не раз. Так, на початку 20 століття в США були заборонені азартні ігри і ігрові автомати. Як наслідок виробники ігрових автоматів (так званих «одноруких бандитів»), щоб уникнути заборони - з'єднали продаж товару (сигарети, жуйки) з ігровим процесом, і тим самим легалізували сам процес азартної гри. Цей факт стимулював розвиток вендингу, тому що  багато виробників грального обладнання перейшли до виробництва вендинг-обладнання.

 

 В Росії в кінці 2006 року законодавець де факто закриває ігровий бізнес. Більшість виробників ігрових автоматів диверсифікують свої потужності на виробництво кіосків самообслуговування (платіжних терміналів, сенсорних кіосків, а тепер і лотерейних терміналів), а також вендінгових автоматів.

 

 І ось на початку 2013 року продовження цієї тенденції: на вендінг-ринок Росії виходить новий пристрій - ресайклер купюр, здатний зробити революцію в сфері автоматизованої переробки готівки в автоматах самообслуговування. Це продукт, розроблений в Німеччині спочатку для ігрових автоматів, пройшов тривалий і агресивне тестування життям, і переріс в зрілий продукт для всієї сфери самообслуговування. Представляємо вам Merkur Dispenser - MD100Plus.

 

Ресайклер Merkur спочатку був створений з властивою німецькою старанністю і доскональністю для внутрішнього ринку;  він чудово зарекомендував себе в ігровій галузі та розважальних автоматах. Дуже скоро стало очевидним, що потреба в такому обладнанні поширилася і за межі Німеччини, і за межі тільки розважальної галузі. MD100 набув популярності в усій "вендінговій" Європі і на нього звернули увагу в США і Росії.

 

В чому перевага нового пристрою Merkur MD 100 з функцією ресайклінгу?

 

Перевагою купюроприймача, а точніше сказати ресайклера Merkur MD100 є той факт, що пристрій дозволяє, як приймати купюри від користувача, так і використовувати ці ж купюри для видачі - блок прийому і видачі банкнот об'єднані в єдиному корпусі.

 

Завдяки об'єднанню функцій прийому і видачі купюр в одному пристрої відпадає необхідність розміщувати на корпусі апарату окремо блок прийому банкнот і блок видачі банкнот (диспенсер), що дозволяє змінити зовнішній вигляд обладнання, зробити його більш стильним, ергономічним. Більш того, приймаючи банкноти, Merkur їх же і видає, тобто знімається необхідність заповнювати банкнотами блок видачі і стежити за його спустошенням. Кругообіг банкнот всередині обладнання дозволяє економити час і енергоресурси оператора, позбавляючи від частих виїздів по обслуговуванню. Крім того ресайклінг дозволяє економити значні суми готівки, яка просто "зависає" в звичайних диспенсерах.

 

 Г-н Олександр Моор, глава відділу просування Merkur Dispenser 100 Plus в компанії Merkur International підкреслює основні характеристики ресайклера: "Merkur Dispenser 100 Plus був створений базуючись на глибокому знанні вимог, що пред'являються ринком до обладнання. Саме це знання привело нас до того, що диспенсер  і приймає, і видає банкноти. Обладнання приймає купюри кількістю до 102 штук трьох різних номіналів - таким чином до 34 купюр одної гідності, що є оптимальною кількістю, щоб забезпечити безперебійну роботу вашого обладнання без простоїв через те, що у Вашому обладнанні закінчилися банкноти . Все це веде до того, що споживач задоволений якістю обслуговування, Ваша техніка знаходиться в стані робочої готовності, все це позитивно позначається на обсягах обороту Вашого обладнання ".

 

Скільки Меркур Діспесер МД100 вироблено і де вони працюють?

 

До теперішнього часу випущено і працює понад 80.000 пристроїв МД100.

 

Де встановлені ресайклери Merkur? У всіх автоматах Меркур "Групи Гаузельманн" в Німеччині, Голландії, Іспанії; в Італії Merkur встановлений в розмінні автомати. Також Merkur можна зустріти в супермаркетах в касах самообслуговування, на мийках і автоматизованих квиткових касах.

 

Географія використання Merkur обширна: Німеччина, Голландія, Італія, Іспанія, Великобританія.  В Росії розпочато встановлення Merkur в лотерейні автомати, опрацьовуються вендингові проекти.  І вже в квітні 2013 року продажі Merkur стартують в США, країні, де особливо цінують високотехнологічні рішення вендингу.

 

Меркур – це зрілий продукт.

 

Merkur - це продукт, зроблений в Німеччині, спроектований з німецькою акуратністю і точністю. До теперішнього часу можна констатувати, що це зрілий продукт пройшов тривалий розвиток, практичне тестування і налагодження.

 

Г-н Олександр Моор про розвиток ресайклера Merkur: "На Ресайклери Merkur до 2011 р стояла «голова» JCM EBA (European Bill Acceptor), нова «голова» ITL NV201 - спільна розробка ITL і нашого конструкторського бюро Gauselmann. І якщо перша модель  призначалася для Європи, то NV201 для використання в усьому світі. Ми не стоїмо на місці, постійно відбуваються вдосконалення і поліпшення, і на підході МД100 нового покоління".

 

Характерною особливістю Merkur Dispenser 100 є виключно висока стабільність в роботі.  Дворічна перевірка 500 систем ігрових автоматів показала, що, в середньому, на 7600 прийомів купюр і 4950 виплат траплявся відповідно тільки один збій в роботі.  Ці цифри включають помилки в обігу і спроби маніпуляцій.  При цьому вищезгадана перевірка була роботою в режимі реального часу і не мала нічого спільного з перевіркою в лабораторних умовах: з «випрасуваними» купюрами, постійними температурами, низьким рівнем вологості та інше.

 

Меркур – перспективне рішення для автоматизованої обробки готівки.

 

Merkur - це сучасне рішення з великим потенціалом зростання. Це означає, що він не покликаний замінити платіжні системи, скажімо, в чинному парку кави-автоматів Росії (так само, як Європи або США). Найближчі перспективи установки нового купюроприймача з функцією ресайклінгу - це каси самообслуговування для самостійної оплати (в супермаркетах, на автомийках, поліклініках і т.д.), автомати-розмінники і автомати конвертації (обміну) валют, квиткові автомати, а також будь-які автомати, які оперують  великою сумою готівки, що передбачають видачу здачі. До моменту написання цієї статті, ресайклер Merkur встановлюється в Росії в наступне обладнання: лотерейні термінали, автоматичні каси;  і в найближчій перспективі, за словами виробників обладнання - автомати авіакас.

 

Про компанію Merkur International

 

Merkur Gaming - дочірня компанія Gauselmann Group, що діє у світовому масштабі, зі штаб-квартирою в Німеччині, м Еспелькамп. Загальний торговельний оборот різних сегментів групи складає 1,7 млрд. Євро (2011р.) Gauselmann Group налічує більше 6000 співробітників. У складі Gauselmann Group, компанія Merkur Gaming відповідає за розвиток і продажу різних ігрових автоматів і вендінгового обладнання на міжнародний ринок.

 

Вся продукція компанії ексклюзивно проводиться на підприємстві Gauselmann Group в м Любекке, Німеччина, супроводжується сертифікатом якості ISO 9001: 2008. Найвища якість продукту «made in Germany» забезпечується тим, що в компанії прагнуть досконально відповідати вимогам міжнародних стандартів і ставлять на перше місце інтереси клієнта.

 

 

        

 

 

Яндекс.Метрика